Son Projeler

Nevnar İnşaat olarak tamamladığımız ve şuanda yürütmekte olduğumuz bazı projeler yan tarafta görülmektedir. Daha Fazlası için alttaki butona tıklayın!
REFERANSLAR

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklentilerini anlayarak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışıyoruz.

Kalite Hedeflerimiz, Müşteri şikâyetlerini gidermek, yeniden çalışma ve onarım işlerini en aza indirmek, verimliliği artırarak maliyet azaltımını sağlamak ve bunu müşterilerimize yansıtmaktır.

Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı arttırıyoruz. Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz.

Çevre Politikamız

Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimizi, ilişkilerimizi ahlaki değerlerin ışığında tutarak, toplumla iletişim halinde koruyoruz.

Enerji kullanımında, teknoloji seçiminde, şantiyelerin kurulması ve çalıştırılmasında; doğal kaynak kullanımında israfın önlenmesini, çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılmasını ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasının sağlanmasını, firmamızın ana prensibi olarak belirledik.

İş Güvenliği Politikamız

Çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi konusunda tüm yasaların, insani ve ahlaki duyguların emrettiği şekilde çalışmaktayız.

Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını ya da en alt seviyeye indirilmesini sağlamak hedefimizdir.

Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uyuyoruz.

 
NevNar İnşaat
Mühendislik Hizmetleri
İletişim Bilgileri:
0(216) 684 04 04
Mail Adresimiz:
bilgi@nevnar.com
YUKARI